Masáže

Masaže ještě nebyly spuštěny. O termínu spuštění Vás budeme včas informovat.

Forma, délka a cena se odvíjí podle zvoleného druhu masáže (viz aktuální ceník). Masáž obvykle trvá minimálně 30 minut, maximálně 90 minut v případě komplexní masáže celého těla. Na masáž je proto třeba vyhradit si dostatek času a předem se objednat.

Funguji jako mobilní masér v Praze, tudíž masáže provádím primárně ve Vašich prostorách (byt, kancelář, sportoviště apod.). Potřebuji pouze místo pro rozložení masážního stolu o délce přibližně 2 metry. Masážní lehátko a veškeré další potřeby k masáži si přivezu s sebou.
V případě, že takovými prostory nedisponujete, nabízím v pondělí a ve čtvrtek možnost objednání masáže v našich prostorách.

Relaxační masáž

Relaxační masáž uklidňuje a uvolňuje svalové partie. Nejčastěji je volena při psychické únavě, shonu, stresu, potřebě zvolnit, zpomalit, „vypnout“, relaxovat a také když potřebujete přijít na jiné myšlenky anebo jen tak „ležet“ a nechat se hýčkat.
Tato masáž je vhodná i jako dárek – dárkový poukaz si můžete jednoduše objednat na našich stránkách nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.

Sportovní masáž

Je vhodná pro všechny, kteří se připravují na sportovní či náročnější fyzickou aktivitu, závod či soutěž nebo právě nějakou takovou aktivitu absolvovali. Jste –li aktivní nebo vrcholový sportovec v intenzivním tréninku, potřebujete snížit svalový tonus a bolesti či křeče ve svalech, k čemuž Vám sportovní masáž pomůže.

Preventivní masáže

Preventivní masáže představují ideální formu prevence proti bolestem zad a šíje a u sportovně aktivních klientů proti úrazům, zranění svalů nebo při rekonvalescenci. Tento druh masáže podporuje správné držení těla i svalový tonus a je vhodný i pro děti a dospívající. Provádění těchto masáží často kombinuji i s prvky Ajurvédy.

Z důvodů ochrany zdraví a bezpečnosti nelze provádět masáže:

  • u těhotných žen
  • u osob s nádorovými onemocněními a onemocněními krvetvorby
  • u osob s akutním kožním onemocněním
  • u nemocných s akutním virovým onemocněním, při horečce
  • u osob v akutní fázi infekčního onemocnění

Máte-li na srdci jakoukoliv otázku, či byste se rádi rovnou objednali, využijte našich kontaktů.

Michael